• uk
вул. Ярослава Мудрого, 1a, с. Фурси,
Київська обл. Білоцерківський р-н
(0456) 33-88-17, (0456) 33-88-18
(050) 330-55-16, (068) 458-20-82

ТОВ «АНІКО»

Сфера деятельності ТОВ «АНІКО» – буріння артезіанських свердловин, монтаж і пуско-налагоджувальні роботи вітчизняного та імпортного обладнання для водопостачання, систем очищення води, опалювального обладнання, каналізації. Підприємство засноване в 1991 році і є сучасним інженерним підприємством

  • проектування і буріння розвідувально-експлуатаційних свердловин для питного і технічного водопостачання;
  • проектування зовнішніх і внутрішніх інженерних мереж, систем і споруд;
  • будівельні і монтажні роботи;
  • монтаж інженерних мереж.

На підприємстві існує власна виробнича база, парк спецтехніки для буріння свердловин (1БА-15В, УРБ-2,5А, КГК-300), виробничі потужності для робіт по тепло- водопостачання, фільтрації, каналізації.

Важлива особливість нашої фірми – це індивідуальний підхід до кожного клієнта і комплексне вирішення всього спектру робіт: від проектування до здачі об’єкта «під ключ».

Компанія здійснює повну комплектацію своїх об’єктів матеріалами і обладнанням провідних зарубіжних і вітчизняних виробників зі збереженням фірмової гарантії. Після закінчення гарантійного терміну за Вашим бажанням здійснюється технічний супровід і сервісне обслуговування.

На всі види виконуваних робіт дається гарантія.

Ми сподіваємося, що наше обладнання і послуги будуть Вам цікаві, а співпраця приведе до успішного результату для обох сторін.