Про нас

ТОВ «АНІКО» є сучасним інженерним підприємством, колектив компанії вже 15 років успішно вирішує самі різні завдання в області буріння свердловин та інженерних комунікацій заміських будинків і квартир.

Важлива особливість нашої фірми – це індивідуальний підхід до кожного клієнта і комплексне вирішення всього спектру робіт: від проектування до здачі об’єкту “під ключ”.

Наша фірма здійснює буріння артезіанських свердловин, монтаж і пуско-налагоджувальні роботи вітчизняного й імпортного опалювального устаткування й устаткування для водопостачання. Створення сучасного комфортного житла неможливе без новітніх матеріалів, устаткування і технологій. Все це забезпечує високу якість виконуваних робіт, дозволяє збільшити продуктивність і термін служби інженерних систем, зводить до мінімуму витрати на їх обслуговування.

У зв’язку із збільшенням використання природного газу та рідкого палива, а також електроенергії значно розширився асортимент опалювальних пристроїв для постійного і тимчасового опалення індивідуальних будинків і квартир.

Компанія здійснює повну комплектацію своїх об’єктів матеріалами та обладнанням провідних зарубіжних і вітчизняних виробників зі збереженням фірмової гарантії. Після закінчення гарантійного терміну за Вашим бажанням здійснюється технічний супровід і сервісне обслуговування.

 

На всі види виконуваних робіт дається гарантія.

При виконанні комплексних замовлень діє система “каскадних” знижок.

Ми сподіваємося, що наше обладнання та послуги будуть Вам цікаві, а співпраця приведе до успішного результату для обох сторін.


Київська обл. Білоцерківський р-н,
с. Фурси, вул. Радянська, 1а 
Телефони:
(0456) 33-88-17
(0456) 33-88-18
(050) 330-55-16
(067) 537-85-68 
aniko91@ukr.net
aniko@magnus.kiev.ua
Copyright Аніко 2019
Shale theme by Siteturner